You've successfully subscribed to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Great! Next, complete checkout for full access to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Łazienkowa rewolucja — CED'OR PRO

Łazienkowa rewolucja — CED'OR PRO

CED'OR ⭐️

Jesteś w stanie wyobrazić sobie świat bez ograniczeń? Taki gdzie limitem jest tylko Twoja wyobraźnia? Brzmi pięknie, ale zapewne potraktujesz to jako nierealne i idealistyczne marzenia.

Producent odpływów liniowych CED’OR uważa, że chociaż w małym stopniu można stworzyć świat pozbawiony ograniczeń. No może nie cały, ale chociaż ten łazienkowy. Wykreował w tym celu markę CED’OR PRO, która rozpoczyna łazienkową rewolucję. Daje rozwiązania i możliwości, których do tej pory na rynku bardzo brakowało. Odpływy z tej serii odkrywają inny wymiar funkcjonalności i designu, dzięki czemu można je dopasować do dosłownie każdej łazienki i stylu aranżacji. Ale zacznijmy od początku.

Producent współpracuje z wieloma branżystami — architektami, projektantami, inwestorami, deweloperami i instalatorami. Dzięki temu miał okazję bardzo dobrze poznać bolączki i problemy, przed jakimi codziennie stają. Na rynku jest wiele odpływów prysznicowych, ale brakowało takiego, który łączyłby w sobie wszelkie aspekty funkcjonalne, designerskie i techniczne. Przed rozpoczęciem pracy nad nowym modelem przeprowadzone zostały badania w formie VIDI (wirtualny indywidualny wywiad) z przedstawicielami grupy osób związanych z projektowaniem wnętrz i osób związanych ze sprzedażą w salonach łazienkowych.

Z badań wynika, że odpływ idealny powinien cechować się estetycznym, minimalistycznym designem, być łatwy w czyszczeniu, nie zapychać się, szybko odbierać wodę i mieć niski poziomi osadzenia w posadzce, żeby można było go zamontować w każdej łazience.
Połączenie wieloletniego doświadczenia, wiedzy i rozmów ze specjalistami z branży doprowadziło do powstania idealnego odpływu prysznicowego, który jest pozbawiony wad! Nie wierzysz?

Poznaj CED'OR PRO!

CED’OR PRO to marka odpływów prysznicowych, które występują w formie odwodnień liniowych i ściennych. Cechuje je genialnie trwała konstrukcja, która została wykonana z wysokiej jakości stali nierdzewnej. To, co mocno przyciąga uwagę to ich minimalistyczny i estetyczny design. CED’OR PRO ma uwolnić architektów i projektantów od jakichkolwiek ograniczeń, dlatego posiada wiele kolorów maskownic. W podstawowej ofercie można wyróżnić maskownice w kolorze złota, różowego złota, stalowym, czarnym, białym i do zabudowy. Nie zapomniano również o różnorodności struktur — maskownice są dostępne w lśniącej, chromowanej wersji oraz w wersji szczotkowanej, bardziej matowej.

Jednak to nie wszystko! W kwestii koloru maskownic naprawdę ogranicza Cię tylko wyobraźnia — producent daje możliwość personalizacji tego elementu i pomalowania go na dowolny z dostępnych kolorów z palety RAL.

Jest jeszcze jedna niespodzianka. W odpływach tej marki są dwie maskownice — bazowa i dekoracyjna. Bazowa jest zawsze w kolorze czarnym (jak rynienka), a na nią jest zakładana maskownica dekoracyjna. Dzięki temu zyskujesz szansę zastąpienia jej w dowolnym momencie. Jeśli po kilku latach zapragniesz wymienić deszczownicę na złotą, będziesz mógł dopasować do niej również kolor maskownicy. Zobacz jak wiele możliwości, zyskujesz dzięki temu rozwiązaniu!

AQUALOW — zintegrowany syfon

CED’OR PRO dostarcza nie tylko innowacyjnych rozwiązań aranżacyjnych, ale również technologicznych. Dzięki opatentowanej technologii zintegrowanego syfonu AQUALOW oraz ogromnej przepustowości 0,85 l/s woda nie wylewa się poza strefę prysznicową, nawet przy zaawansowanych systemach nawadniania. Co więcej, syfon AQUALOW posiada zdejmowany daszek rewizyjny, dzięki czemu masz stały dostęp do wnętrza odpływu. Zastosowana technologia sprawia, że się on nie zapycha i praktycznie nie wymaga czyszczenia, zwłaszcza, że rynienka jest pokryta specjalną powłoką architektoniczną, która uniemożliwia osiadanie zanieczyszczeń.

System AQUALOW posiada dodatkową opcję uzupełniającą — membranę OWM czyli One Way Membrane. Dzięki niej możesz mieć pewność, że z odpływu nigdy nie będą wydobywać się przykre zapachy! Z problemem tym najczęściej spotykają się mieszkańcy bloków, w których funkcjonuje stary system kanalizacji lub zostały one źle wykonane. Dzięki zamontowaniu tej membrany, zapachy nie mają możliwości wydobywania się, a Ty możesz cieszyć się w pełni wymarzoną łazienką. Zamontowanie i wyjęcie tego elementu jest możliwe w dowolnym momencie.  
CED’OR PRO jest odpływem o prawdopodobnie najniższej wysokości zabudowy — wynosi ona jedyne 49 mm! Dzięki temu jego montaż jest możliwy w każdej łazience. Co więcej, producent po raz kolejny dalej możliwość jego personalizacji — istnieje możliwość wykonania tego odpływu w dowolnej, nawet nietypowej długości. Wszystko po to, żeby jak najbardziej dopasować go do Twojej łazienki.

Jak widzisz, jest to odpływ pozbawiony wad. Wszystkie rozwiązania zostały wdrożone z myślą o użytkownikach, tak, żeby mogli stworzyć łazienkę bez żadnych ograniczeń. Design, dobór materiałów, zastosowane technologie — wszystko jest na najwyższym poziomie. Co więcej, jest to produkt, który w 100% powstał w Polsce. Dzięki niemu architekci, projektanci, deweloperzy czy monterzy zyskują zupełnie nowy wachlarz możliwości. Jeśli nie wierzyłeś, że produkt idealny może powstać, to teraz już wiesz, że jest to możliwe!