You've successfully subscribed to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Great! Next, complete checkout for full access to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Złoto w łazience - co, gdzie, jak i kiedy?

Złoto w łazience - co, gdzie, jak i kiedy?

CED'OR ⭐️

Złote dodatki, złote kafelki, złote odpływy, złote krany, złote kabiny... złoty trend w aranżacji łazienek od lat nie słabnie, ba, projektanci wymyślają coraz to nowsze, złote  rozwiązania. Jeśli macie zamiar urządzić łazienkę z elementami złota, w dzisiejszym artykule prezentujemy rozwiązania, na jakie warto zwrócić uwagę - zapraszamy do lektury!

Zdjęcie - pinterest.com

Złoto wszędzie, co to będzie, co to będzie?

W zależności od osobistych preferencji, złoto w Twojej łazience może być dyskretne i pojawiać się tylko w dodatkach, albo...możesz mieć łazienkę całą w złocie. Złoto doskonale prezentuje się w towarzystwie marmuru, betonu, drewna, czy w ciemnych i jasnych pomieszczeniach. Złoto jest uniwersalne i nadaje niespotykanie luksusowego sznytu w łazience. Poniżej przedstawiamy złote wariaty wyposażenia łazienek.

Cedor - Premium Gold

Cedor to polska firma, specjalizująca się w produkcji odpływów liniowych, ściennych i punktowych. My jesteśmy zauroczeni linią Premium Gold - szeroki wybór złotych maskownic w różnych wzorach, naszą uwagę szczególnie przykuła maskownica do zabudowy, która można dopasować do każdego rodzaju podłogi.

Cedor - Premium Gold do zabudowy 

SanSwiss - Cadura

Skoro mamy złoty odpływ, czemu nie postawić od razu na złotą kabinę? Firma SanSwiss ma w swojej ofercie kabinę prysznicową ze złotym wykończeniem - tylko spójrzcie, jak dobrze prezentuje się w towarzystwie bieli i granatu!

SanSwiss - kabina Cadura 

Złote mozaiki - Raw Decor

Absolutny rarytas - złote mozaiki. Dają niesamowicie luksusowy i elegancki efekt. Polecamy oddanym miłośnikom złota, a także każdemu, kto decyduje się na łazienkę w stylu butikowym.

Raw Decor - Mini cegiełka gold, mat 

Złote krany, złote deszczownice

Jeśli chcesz subtelnie umieścić złoto w swojej łazience, doskonałym rozwiązaniem będą złote krany czy deszczownica - efekt wow murowany! Nawet w bardzo minimalistycznej łazience umieszczenie złotych kranów sprawi, że  nie będziesz mógł oderwać od niej wzroku!

Forb - złota deszczownica z kranem

Kosmetyki muszą mieć swoje miejsce!

Połka na kosmetyki myjące być musi, zwłaszcza wtedy, kiedy mamy dużo kosmetyków! Miejsce do przechowywania powinno być funkcjonalne i ładne. I tutaj pojawia się złoty kosz na kosmetyki od More Madam. Nie wiemy jak Wy, ale my jesteśmy zachwyceni!

More Madam - kosz na kosmetyki 

Lustereczko, powiedz przecie...

Jak łazienka, to musi być i lustro - najlepiej duże i dobrze oświetlone. Trendem w 2020 roku są lustra ze złotym wykończeniem, zwłaszcza te okrągłe i owalne, o nietypowym kształcie. Szczególnie wpadło nam w oko lustro Woood SANOU w stylu holenderskim, ze strony abouthome.com.

Lustro Wood Sanou 

Jeszcze więcej złota...

Jeśli potrzebujecie codziennej dawki łazienkowych inspiracji, zapraszamy na naszego Pinteresta, Instagrama a także na naszą stronę na Facebooku - stay tuned!