Zapisałeś się do subskrypcji Łazienki bez brodzika i nie tylko
Świetnie! Dokończ logowanie aby uzyskać dostęp do: Łazienki bez brodzika i nie tylko
Witamy spowrotem! Pomyślnie się zalogowałeś.
Sukces! Twoje konto jest w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do wszystkich treści.
Sukces! Twoje informacje rozliczeniowe zostały zaktualizowane.
Aktualizacja informacji rozliczeniowych nie powiodła się.
#wspierampolskiemarki - czyli lista naszych ulubionych, polskich firm związanych z łazienkami

#wspierampolskiemarki - czyli lista naszych ulubionych, polskich firm związanych z łazienkami

CED'OR ⭐️

Nastał ciężki czas dla każdego z nas jako ludzi, pracowników, przedsiębiorców. Potrzebne jest wsparcie i dobre słowo, dlatego postanowiliśmy, że i my dołożymy cegiełkę do projektu #wspierampolskiemarki. Wspieranie rodzimego biznesu to inwestowanie pieniędzy w polską gospodarkę, to pomoc w rozwoju polskim przedsiębiorcom. To pomoc drugiemu człowiekowi, jednostce, nie korporacji. To co kupujesz w Polsce, zostaje w Polsce. Jeśli przymierzacie się do remontu łazienki, prosimy Was o zainwestowanie w polskie firmy. Jest w czym wybierać!

DEFRA

Meble DEFRA z kolekcji SENSO

DEFRA to marka wysokiej jakości mebli łazienkowych o ponadczasowym  wzornictwie, stworzona przez polską  firmę Deftrans. Firma wykorzystuje komponenty najbardziej uznanych producentów ale wdraża również swoje własne, innowacyjne rozwiązania. Defra łączy w sobie klasyczny design z nutką nowoczesności, dzięki czemu meble idealnie wpasują się w łazienkę w każdym stylu! Musimy wspomnieć o niezwykłej wytrzymałości mebli, bowiem niektóre modele mebli są w stanie unieść aż 35 kilogramowe obciążenie! To inwestycja na lata. Dobra, stylowa i polska!

OPOCZNO

OPOCZNO - KOLEKCJA STONE

Historia firmy Opoczno sięga 1883 roku, kiedy to Jan Dziewulski i bracia Lange rozpoczęli produkcję wyrobów ceramicznych i czerwonej cegły. Ofertę stale poszerzano o płytki ścienne, płytki kamionkowe i terakotę. Produkcję ograniczano dopiero podczas II wojny światowej, pomimo tych druzgocących dla całego świata wydarzeń, firma przetrwała. Od momentu założenia firmy, Opoczno nieustannie się rozwija  - w tym momencie są krajowym liderem w dziedzinie płytek ceramicznych. Opoczno to niezwykłe, powtarzamy, niezwykłe wzornictwo na światowym poziomie, inspirowane każdym możliwym stylem aranżacji wnętrz, połączone z najwyższą jakością wykonania. Jesteśmy oczarowani każdą jedną kolekcją marki Opoczno i jesteśmy pewni, że i Wy będziecie!

CED'OR

CED'OR - PREMIUM GOLD IDEA 

Firma CED'OR od 10 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji odpływów łazienkowych - liniowych, ściennych i punktowych. Wszystkie produkty marki CED'OR posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, świadczące o wysokiej jakości produktu. CED'OR to przede wszystkim nowoczesne wzornictwo i innowacyjne rozwiązania. Uwielbiamy każdy odpływ spod CED'ORowskiej ręki, ale musimy przyznać, że linia Premium GOLD zachwyciła nas najbardziej!

Excellent

BATERIA "KEIRA" EXCELLENT

Firma EXCELLENT od 30 lat specjalizuje się w produkcji wanien akrylowych, wanien z systemem hydromasażu i chromoterapii, kabin prysznicowych, brodzików, armatury, ceramiki, mebli łazienkowych oraz profili metalowych i PVC. EXCELLENT to wysoka jakość, nowoczesne wzornictwo, estetyka i innowacyjne rozwiązania. Dobre, bo polskie!

OMNIRES

ONIMRES KOLEKCJA MARBLE+

Firma ONIMRES została założona przez parę przyjaciół, pasjonatów nowoczesnego wzornictwa i innowacyjnych technologii, którzy chcieli stworzyć przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją nowoczesnego wyposażenia do łazienek. Na szczęście, udało się! ONIMRES produkuje armaturę łazienkową, wanny, umywalki, miski toaletowe, kabiny prysznicowe i akcesoria łazienkowych. Każdy element wyposażenia wnętrz marki ONIMRES jest niezwykły, dopracowany w każdym calu, wyprzedzający trendy, po prostu zachwycający, szczególnie piękne  w swej prostocie wanny.