You've successfully subscribed to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Great! Next, complete checkout for full access to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
#wspierampolskiemarki - czyli lista naszych ulubionych, polskich firm związanych z łazienkami

#wspierampolskiemarki - czyli lista naszych ulubionych, polskich firm związanych z łazienkami

CED'OR ⭐️

Nastał ciężki czas dla każdego z nas jako ludzi, pracowników, przedsiębiorców. Potrzebne jest wsparcie i dobre słowo, dlatego postanowiliśmy, że i my dołożymy cegiełkę do projektu #wspierampolskiemarki. Wspieranie rodzimego biznesu to inwestowanie pieniędzy w polską gospodarkę, to pomoc w rozwoju polskim przedsiębiorcom. To pomoc drugiemu człowiekowi, jednostce, nie korporacji. To co kupujesz w Polsce, zostaje w Polsce. Jeśli przymierzacie się do remontu łazienki, prosimy Was o zainwestowanie w polskie firmy. Jest w czym wybierać!

DEFRA

Meble DEFRA z kolekcji SENSO

DEFRA to marka wysokiej jakości mebli łazienkowych o ponadczasowym  wzornictwie, stworzona przez polską  firmę Deftrans. Firma wykorzystuje komponenty najbardziej uznanych producentów ale wdraża również swoje własne, innowacyjne rozwiązania. Defra łączy w sobie klasyczny design z nutką nowoczesności, dzięki czemu meble idealnie wpasują się w łazienkę w każdym stylu! Musimy wspomnieć o niezwykłej wytrzymałości mebli, bowiem niektóre modele mebli są w stanie unieść aż 35 kilogramowe obciążenie! To inwestycja na lata. Dobra, stylowa i polska!

OPOCZNO

OPOCZNO - KOLEKCJA STONE

Historia firmy Opoczno sięga 1883 roku, kiedy to Jan Dziewulski i bracia Lange rozpoczęli produkcję wyrobów ceramicznych i czerwonej cegły. Ofertę stale poszerzano o płytki ścienne, płytki kamionkowe i terakotę. Produkcję ograniczano dopiero podczas II wojny światowej, pomimo tych druzgocących dla całego świata wydarzeń, firma przetrwała. Od momentu założenia firmy, Opoczno nieustannie się rozwija  - w tym momencie są krajowym liderem w dziedzinie płytek ceramicznych. Opoczno to niezwykłe, powtarzamy, niezwykłe wzornictwo na światowym poziomie, inspirowane każdym możliwym stylem aranżacji wnętrz, połączone z najwyższą jakością wykonania. Jesteśmy oczarowani każdą jedną kolekcją marki Opoczno i jesteśmy pewni, że i Wy będziecie!

CED'OR

CED'OR - PREMIUM GOLD IDEA 

Firma CED'OR od 10 lat specjalizuje się w projektowaniu i produkcji odpływów łazienkowych - liniowych, ściennych i punktowych. Wszystkie produkty marki CED'OR posiadają niezbędne certyfikaty i atesty, świadczące o wysokiej jakości produktu. CED'OR to przede wszystkim nowoczesne wzornictwo i innowacyjne rozwiązania. Uwielbiamy każdy odpływ spod CED'ORowskiej ręki, ale musimy przyznać, że linia Premium GOLD zachwyciła nas najbardziej!

Excellent

BATERIA "KEIRA" EXCELLENT

Firma EXCELLENT od 30 lat specjalizuje się w produkcji wanien akrylowych, wanien z systemem hydromasażu i chromoterapii, kabin prysznicowych, brodzików, armatury, ceramiki, mebli łazienkowych oraz profili metalowych i PVC. EXCELLENT to wysoka jakość, nowoczesne wzornictwo, estetyka i innowacyjne rozwiązania. Dobre, bo polskie!

OMNIRES

ONIMRES KOLEKCJA MARBLE+

Firma ONIMRES została założona przez parę przyjaciół, pasjonatów nowoczesnego wzornictwa i innowacyjnych technologii, którzy chcieli stworzyć przedsiębiorstwo zajmujące się produkcją nowoczesnego wyposażenia do łazienek. Na szczęście, udało się! ONIMRES produkuje armaturę łazienkową, wanny, umywalki, miski toaletowe, kabiny prysznicowe i akcesoria łazienkowych. Każdy element wyposażenia wnętrz marki ONIMRES jest niezwykły, dopracowany w każdym calu, wyprzedzający trendy, po prostu zachwycający, szczególnie piękne  w swej prostocie wanny.