You've successfully subscribed to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Great! Next, complete checkout for full access to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Trendy łazienkowe w 2021 roku

Trendy łazienkowe w 2021 roku

CED'OR ⭐️

Yuhuu, w końcu koniec! Rok 2020 odchodzi do lamusa. Rozpoczynamy nowy, 2021 rok. Mimo wciąż pandemicznej rzeczywistości, staramy się optymistycznie patrzeć na przyszłość. A na bezbrodzika, jak wiecie, co roku prezentujemy zestawienie trendów łazienkowych na kolejny rok. To co, gotowi na dawkę inspiracji?

Pasteloza

Ach, re rozbielone, pastelowe kolory. W tym roku będą wyjątkowo modne. Baby pink, baby blue, rozbielona zieleń (mięta, proszę państwa, mięta) żółć, delikatne beże. W tym roku warto zestawić je z kontrastowymi kolorami, które mogą pojawiać się w dodatkach, czy na podłodze. Pastele nie muszą pojawiać się w całej łazience, jednak warto, aby stanowiły one bazę dla całej aranżacji łazienki.

Zdjęcie - Pinterest


Soczyście

Soczyste kolory. Niech przyświecają Wam kolory owoców przy projektowaniu łazienki. Cytryna, wiśnia, truskawka, malina, kiwi, czarne winogrono. Im bardziej soczyście, tym lepiej. Kolorowe łazienki nie potrzebują wielu dodatków, kolor sam w sobie stanowi ozdobę. Postawcie na delikatne, współgrające ze sobą i nie rzucające się w oczy dodatki. Pozwól kolorowi grać pierwsze skrzypce!

Zdjecie - Pinterest

Monochromo

O ile łazienki w stylu skandynawskim i te całe w czerni rządziły w ubiegłym roku, o tyle w łazienki w 2021 będą monochromatyczne. Całe w bieli i czerni. Albo czerni i bieli. Niezwykle eleganckie, dystyngowane i ponadczasowe. PRO TIP: w 2021 roku mozaiki znowu wracają do łask. Szczególnie modne będą w łazienkach w monochromatycznych kolorach.

Zdjęcie - Pinterest


Mini i maxi

Znowuż, kontrasty. Zestawianie dużych płytek z małymi. Duże wanny i małe umywalki. Duże baterie łazienkowe i miniaturowe wanny. Brak brodzika i wielka ścianka prysznicowa. Duże rośliny w miniaturowych łazienkach. Niewielka strefa prysznicowa w dużych, przestronnych łazienkach.


Pokoje łazienkowe

O pokojach łazienkowych pisaliśmy już w tym artykule. To nic innego jak sypialnie połączone z łazienkami, w których stoją duże, wolnostojące wanny. Całe pomieszczenie ma sprawiać wrażenie jedności. Jeśli możesz sobie pozwolić na taką ekstrawagancką łazienkę, cóż, zazdrościmy!


Marmurowelove

Kamień znów wrócił do łask! Marmur w łazienkach jest naprawdę kosztowny, dlatego możecie rozejrzeć się za bratem marmuru, który wygląda jak marmur, a mowa oczywiście o konglomeratach i aglomarmurze. Wyglądają niemalże identycznie jak marmur, są jednak znacznie bardziej wytrzymałe i odporne na wodę, parę, zimno i uszkodzenia. Do tego pokryte są specjalnym impregnatem, który tworzy dodatkowe zabezpieczenie przed negatywnymi skutkami zmian temperatur. Jeśli to Was nie przekonuje, zainwestujcie w kafle przypominające do wręcz do złudzenia marmur. Dostaniecie je w wielu sklepach, my polecamy szczególnie marmurową kolekcję od Opoczno.

Zdjęcia - Pinterest