You've successfully subscribed to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Great! Next, complete checkout for full access to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Przechowywanie w łazience

Przechowywanie w łazience

CED'OR ⭐️

Dobra organizacja miejsca jest gwarancją pomocy w zachowaniu porządku w każdym pomieszczeniu - nie inaczej jest z łazienką. Nawet najpiękniejsze wnętrze, bez dobrej organizacji przechowywania prędzej czy później zamieni się w jeden wielki bałagan.

Źródło: Unsplash.com

Jaki sposób przechowywania wybrać do swojej łazienki? Wszystko zależy od jej wielkości oraz stylu - obecnie mamy szerokie możliwości odnośnie wykorzystania przestrzeni, od gotowych mebli, przez indywidualnie zaprojektowane zabudowy, po organizery, kosze i pojemniki. Przygotowaliśmy dla Was kilka pozycji, które pomogą w zachowaniu ładu.

  • Szafka z lustrem - szafka z lustrzanym frontem idealnie sprawdzi się w małych łazienkach, na półkach umieścimy najpotrzebniejsze rzeczy - pastę do zębów, szczoteczki, kosmetyki, perfumy.
Źródło: Unsplash.com
  • Szafka nad muszlą WC - przestrzeń ta w wielu łazienkach pozostaje nie zaaranżowana, tymczasem, świetnie wpasuje się w to miejsce wisząca szafka łazienkowa. Ważne, aby szafka ta była płytsza, ponieważ istnieje ryzyko uderzenia się w przypadku korzystania z toalety, warto także pamiętać o bezpiecznej wysokości.
  • Szafka nad pralką - pralka zajmuje dużo wolnej przestrzeni, możemy jednak zaaranżować miejsce ponad nią z pomocą szafki wiszącej.
  • Półki pod prysznicem i na wannę - szafka pod prysznicem jest nieoceniona w jeśli chodzi o przechowywanie kosmetyków kąpielowych oraz akcesoriów. Możemy przebierać we wzorach i modelach - ażurowe, kilkupoziomowe koszyki w różnych rozmiarach i kształtach. W przypadku wanny, możemy wyposażyć się w półkę opieraną o jej równoległe krawędzie. Półki te mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, jak i z drewna, możemy je więc dopasować do każdego stylu wnętrza.
Źródło: Unsplash.com
  • Haczyki i wiszące kieszenie - haczyki to świetne, bezinwazyjne rozwiązanie (te przyklejane, oczywiście). Dzięki nim możemy zaaranżować kawałek wolnej przestrzeni na ścianie lub na bokach szafek. Na haczykach możemy także powiesić materiałową kieszeń, w przegrodach której umieścimy drobne przedmioty.