Zapisałeś się do subskrypcji Łazienki bez brodzika i nie tylko
Świetnie! Dokończ logowanie aby uzyskać dostęp do: Łazienki bez brodzika i nie tylko
Witamy spowrotem! Pomyślnie się zalogowałeś.
Sukces! Twoje konto jest w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do wszystkich treści.
Sukces! Twoje informacje rozliczeniowe zostały zaktualizowane.
Aktualizacja informacji rozliczeniowych nie powiodła się.
Przechowywanie w łazience

Przechowywanie w łazience

CED'OR ⭐️

Dobra organizacja miejsca jest gwarancją pomocy w zachowaniu porządku w każdym pomieszczeniu - nie inaczej jest z łazienką. Nawet najpiękniejsze wnętrze, bez dobrej organizacji przechowywania prędzej czy później zamieni się w jeden wielki bałagan.

Źródło: Unsplash.com

Jaki sposób przechowywania wybrać do swojej łazienki? Wszystko zależy od jej wielkości oraz stylu - obecnie mamy szerokie możliwości odnośnie wykorzystania przestrzeni, od gotowych mebli, przez indywidualnie zaprojektowane zabudowy, po organizery, kosze i pojemniki. Przygotowaliśmy dla Was kilka pozycji, które pomogą w zachowaniu ładu.

  • Szafka z lustrem - szafka z lustrzanym frontem idealnie sprawdzi się w małych łazienkach, na półkach umieścimy najpotrzebniejsze rzeczy - pastę do zębów, szczoteczki, kosmetyki, perfumy.
Źródło: Unsplash.com
  • Szafka nad muszlą WC - przestrzeń ta w wielu łazienkach pozostaje nie zaaranżowana, tymczasem, świetnie wpasuje się w to miejsce wisząca szafka łazienkowa. Ważne, aby szafka ta była płytsza, ponieważ istnieje ryzyko uderzenia się w przypadku korzystania z toalety, warto także pamiętać o bezpiecznej wysokości.
  • Szafka nad pralką - pralka zajmuje dużo wolnej przestrzeni, możemy jednak zaaranżować miejsce ponad nią z pomocą szafki wiszącej.
  • Półki pod prysznicem i na wannę - szafka pod prysznicem jest nieoceniona w jeśli chodzi o przechowywanie kosmetyków kąpielowych oraz akcesoriów. Możemy przebierać we wzorach i modelach - ażurowe, kilkupoziomowe koszyki w różnych rozmiarach i kształtach. W przypadku wanny, możemy wyposażyć się w półkę opieraną o jej równoległe krawędzie. Półki te mogą być wykonane z tworzywa sztucznego, jak i z drewna, możemy je więc dopasować do każdego stylu wnętrza.
Źródło: Unsplash.com
  • Haczyki i wiszące kieszenie - haczyki to świetne, bezinwazyjne rozwiązanie (te przyklejane, oczywiście). Dzięki nim możemy zaaranżować kawałek wolnej przestrzeni na ścianie lub na bokach szafek. Na haczykach możemy także powiesić materiałową kieszeń, w przegrodach której umieścimy drobne przedmioty.