You've successfully subscribed to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Great! Next, complete checkout for full access to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Polski produkt - a co to takiego?

Polski produkt - a co to takiego?

CED'OR ⭐️

Z każdej strony docierają do nas komunikaty o tym, żeby kupować u Polskich producentów, a tym samym przyczynić się do rozwoju gospodarki naszego kraju. Bardzo nas cieszy, że konsumenci tak ochoczo wspierają polskie firmy. To co nas niepokoi to fakt, że nieuczciwe firmy, zaczęły używać określenia “polski producent”, produkt z Polską ma niewiele wspólnego. Sprowadzony z Chin, z doszytą polską metką zdecydowanie nie zasługuje na miano produktu wyprodukowanego w Polsce! W ostatnim czasie mogliśmy śledzić szereg takich afer. Postanowiliśmy opowiedzieć Wam czym dla nas jest polski produkt i dlaczego My uznajemy się za pełnoprawnego, polskiego producenta.

Odpływ Super Slim Black - CED'OR

O procesie produkcji słów kilka

Dla nas produkt, który zasługuje na miano polskiego, to taki, który został wyprodukowany w Polsce, przez Polską firmę, która zatrudnia lokalną społeczność i wspiera lokalnych dystrybutorów. Oczywistym jest, że niektórych komponentów producenci nie są w stanie sami wytworzyć, ale w takim przypadku, warto wspierać lokalnych producentów/dystrybutorów, dzięki czemu tworzymy łańcuch wzajemnych powiązań, który pozytywnie wpływa na rozwój naszej gospodarki.
Nasze odpływy bezapelacyjnie wpasowują się w tę definicję polskiego produktu. Już na samym początku budowania naszej marki, przyświecała nam jedna wartość- chcemy budować i rozwijać polską markę, która będzie dostarczać produkty najwyższej jakości.

Jakość, a na imię jej- LUDZIE!

Odpływy, które możecie zobaczyć na stronie naszego sklepu, są efektem wieloetapowej pracy, w którą zaangażowanych jest wielu specjalistów. Nasza firma zatrudnia kilkadziesiąt osób i współpracuje z lokalnymi firmami, które pomagają nam w produkcji odpływów najwyższej jakości. Przed otrzymaniem ostatecznego produktu, musi on przejść przez wiele etapów, a nad każdym z nich czuwa jeden z naszych specjalistów. W naszej pracy stawiamy na niezawodność i szwajcarską precyzję! Wierzymy, że praca ręczna jest najdokładniejszym narzędziem, dlatego wszystkie spawy, są wykonywane przez zaawansowanych i profesjonalnych spawaczy, dla których każdy milimetr ma znaczenie! Oczywiście, korzystamy również z pomocy maszyn, ale bezapelacyjnie to ludzie, tworzą najważniejszą wartość w naszym procesie produkcji!
Odpływ przed dopuszczeniem do sprzedaży przechodzi przez wiele rąk i jest poddawany ocenie naszym czujnym specjalistom- dzięki temu mamy pewność, że odpływ, który otrzymacie jest wykonany zgodnie z naszymi normami oraz jest wolny od wad.

Dzięki, temu, że nasz proces produkcyjny został zaplanowany w ten sposób, możemy spełnić wiele z Waszych życzeń.
Odpływ z własnym wzorem maskownicy? No problemo, senior!
Odpływ o niestandardowej długości? No problemo, senior!
Odpływ z syfonem w niestandardowym miejscu? No problemo, senior!
Jesteś przedsiębiorcą i chcesz sprzedawać nasze odpływy ze swoim logotypem? No problemo, senior!

Dla nas najważniejsze jest Wasze zadowolenie, dlatego żadnej personalizacji się nie boimy!

Odpływ liniowy CED'OR - Premium Gold Sea

Know-how to podstawa!

Nasze odpływy to nie tylko skrupulatnie opracowany proces produkcji. To kilkanaście lat testowania licznych materiałów, technik i rozwiązań. To tysiące (jak nie lepiej!) godzin spędzonych nad ulepszaniem naszych autorskich rozwiązań i testowanie ich w najróżniejszych sytuacjach. Wysiłek włożony w proces projektowania i tworzenia odpływów, zaowocował patentem na innowacyjny sposób odwodnienia, który powstał według projektu założyciela Ced’ora. Jednak dzięki trudom włożonym w budowanie marki i projektowanie odpływów, mamy pewność, że dostarczamy Wam produkt najwyższej jakości. Nasze odpływy mają aż 5 lat gwarancji!

Jakość musi kosztować!

Przeglądając odpływy liniowe zapewne zauważyliście dużą rozbieżność cenową i być może nie do końca rozumiecie z czego ona wynika. Przede wszystkim, musicie pamiętać, że jakość kosztuje! Duża część odpływów na naszym rynku, jest importowana z Chin a rozwiązania w nich zastosowane budzą w nas pewne wątpliwości co do swojej niezawodności.
Cena produktu to nie tylko koszt materiałów… to przede wszystkim setki godzin nad projektem, zastosowanymi rozwiązaniami, koszt utrzymania specjalistów, lokalnych współprac, tysiące inwestycji i testów, aby produkt był jak najwyższej jakości! Poświęcamy wiele serca w produkowanie naszych odpływów  i zależy nam, żebyście kupując je czuli się bezpiecznie a remont był czystą przyjemnością!
Za naszymi produktami stoi wieloletnie doświadczenie i ciągły rozwój. Z całego serca dziękujemy wszystkim, którzy wspierają nas w rozwoju i zaufali naszej marce.
My obiecujemy się stale rozwijać a Wy, nadal wspierajcie polskich producentów!