You've successfully subscribed to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Great! Next, complete checkout for full access to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Mydło wszystko myje, nawet uszy, szyję... czyli wszystko o kąpieli najmłodszych pod prysznicem!

Mydło wszystko myje, nawet uszy, szyję... czyli wszystko o kąpieli najmłodszych pod prysznicem!

CED'OR ⭐️

Każdy z nas był kiedyś dzieckiem, to oczywiste. Jeśli chodzi o kąpiel, dzieci dzielą się na dwa obozy - miłośników wody, którzy mogliby pluskać się godzinami, bez względu na temperaturę wody oraz na milusińskich, którzy wody unikają jak ognia. A kąpać się, stety, niestety trzeba. O ile posiadacze wanny nie muszą specjalnie gimnastykować się przy przygotowywaniu kąpieli dla najmłodszych, o tyle właściciele łazienek z prysznicami mają naprawdę niełatwe zadanie, które może stać się łatwe, ot tak. Przeczytajcie artykuł i dowiedzcie się, jak zachęcić dziecko do kąpieli!

Dobra wiadomość - nie musicie wydawać fortuny!

Naprawdę nie musicie wydawać fortuny, żeby zapewnić Waszym dzieciom kąpiel marzeń. Na rynku dostępnych jest kilka akcesoriów, które zamienią Wasz prysznic w...wannę! A jak są dzieci, jest wanna, jest piana to jest i szczęście i zabawa! A co w tym wszystkim najlepsze, "prysznicowe" akcesoria, które dla Was przygotowaliśmy, kosztują mniej niż 200 zł, a niektóre nawet mniej niż 50 zł!

Viva la kąpiel!

Wanienka Bianca 

O ile niemowlę może kąpać się w wanience do momentu, w którym z niej nie wyrośnie, o tyle starsze dzieci są na tyle duże, że wanienka może być dla nich niewystarczająca. Ale! Świat idzie do przodu, pojawiają się coraz to nowsze wynalazki dla najmłodszych i postała i ona, wanna. Przenośna wanna pod prysznic, do której zmieszczą się i kilkulatki. Jest wykonana z wysokiej jakości silikonu i plastiku, można ją złożyć na płasko i zabrać ze sobą w podróż, co jest niebywałym ułatwieniem dla rodziców. Nóżki wanienki są antypoślizgowe, dzięki czemu wiemy, że nasze dziecko jest bezpieczne. Kolor korka od wanienki zmienia się po osiągnięciu temperatury 37 stopni, czyli przy optymalnej temperaturze dla noworodków i niemowląt. Wanienka waży tylko 2 kilo, jest więc lekka i poręczna. Naszym zdaniem, must have!

Organizer - IKEA

Patrzcie, jakie to mądre! Tablica na przybory łazienkowe Waszych dzieci, montowane na przyssawki. Można je przytwierdzić do do każdej gładkiej powierzchni. W takim organizerze możecie trzymać przybory higieniczne dziecka, ale i niewielkie zabawki. A dzieci kochają, gdy mają SWOJE WŁASNE przestrzenie/przedmioty. Organizer zajmuje mało miejsca i trzeba przyznać, że prezentuje się wyjątkowo efektownie.

Podest - Baby Bjorn

Podest na antypoślizgowych nóżkach to rzecz niezbędna w każdej łazience, z której korzysta mały człowiek. Podest przyda się do mycia rąk, do mycia zębów i pod...prysznic. Jeśli nie macie czasu, czysty podest można umieścić pod prysznicem i posadzić na nim starszaka. Polecamy zwłaszcza przy myciu włosów dzieci.

Janod - Kredki wodne 

To są kredki przeznaczone do kąpieli. Od ręki da się je wyczyścić z kafli czy brodzika za pomocą bawełnianej ściereczki. Zestaw posiada silikonową przyssawkę, dzięki której dziecko będzie mogło mieć kredki każdego wieczora pod ręka. Jesteśmy pewni, że dzięki tym kredkom Wasi milusińscy będą wyczekiwać pory kąpieli jak na szpilkach!