You've successfully subscribed to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Great! Next, complete checkout for full access to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Łazienkowe inspiracje!

Łazienkowe inspiracje!

CED'OR ⭐️

Dziś pokażemy wam kilka inspiracji, które warto mieć w głowie przy projektowaniu łazienki w waszym „własnym m”. Nowoczesna funkcjonalność — tym cechują się nasze dzisiejsze aranżacje. Idealnie sprawdzą się tutaj odpływy liniowe i ścienne — stawiamy na rozwiązania bez brodzika. Do maksimum wykorzystamy wasz metraż!

Ciemna elegancja

Ciemna elegancja — tak w dwóch słowach można określić tę łazienkę. Chłodny styl industrialny, w którym wykorzystano odpływ liniowy. Pomimo różnych faktur — wszystko idealnie łączy się ze sobą!

Minimalistyczny kompromis

Ta minimalistyczna łazienka to idealny kompromis dla wielbicieli wanny i prysznica. Po co wybierać, jak można mieć te obie rzeczy! W jasne marmurowe płytki wkomponowano odpływ ścienny.

Ciepło-zimno

W tej łazience chłód miesza się z ciepłem. Nasze pierwsze skojarzenie to półwysep iberyjski! Propozycja dla fanów minimalizmu i przestronnych pomieszczeń. W podłodze wkomponowano prawie niewidoczny odpływ liniowy.

Otwarta przestrzeń

Łazienka w sypialni — jeśli lubisz otwarte przestrzenie, gdzie strefa relaksu łączy się z miejscem odpoczynku, to zobacz tę minimalistyczną aranżację. To miejsce tylko dla Ciebie. Wszystko, czego potrzeba w łazience na małej powierzchni. Prysznic z odpływem liniowym oraz umywalka.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł zainspiruje Cię i pomoże w stworzeniu łazienki marzeń!