Zapisałeś się do subskrypcji Łazienki bez brodzika i nie tylko
Świetnie! Dokończ logowanie aby uzyskać dostęp do: Łazienki bez brodzika i nie tylko
Witamy spowrotem! Pomyślnie się zalogowałeś.
Sukces! Twoje konto jest w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do wszystkich treści.
Sukces! Twoje informacje rozliczeniowe zostały zaktualizowane.
Aktualizacja informacji rozliczeniowych nie powiodła się.
Łazienkowe inspiracje!

Łazienkowe inspiracje!

CED'OR ⭐️

Dziś pokażemy wam kilka inspiracji, które warto mieć w głowie przy projektowaniu łazienki w waszym „własnym m”. Nowoczesna funkcjonalność — tym cechują się nasze dzisiejsze aranżacje. Idealnie sprawdzą się tutaj odpływy liniowe i ścienne — stawiamy na rozwiązania bez brodzika. Do maksimum wykorzystamy wasz metraż!

Ciemna elegancja

Ciemna elegancja — tak w dwóch słowach można określić tę łazienkę. Chłodny styl industrialny, w którym wykorzystano odpływ liniowy. Pomimo różnych faktur — wszystko idealnie łączy się ze sobą!

Minimalistyczny kompromis

Ta minimalistyczna łazienka to idealny kompromis dla wielbicieli wanny i prysznica. Po co wybierać, jak można mieć te obie rzeczy! W jasne marmurowe płytki wkomponowano odpływ ścienny.

Ciepło-zimno

W tej łazience chłód miesza się z ciepłem. Nasze pierwsze skojarzenie to półwysep iberyjski! Propozycja dla fanów minimalizmu i przestronnych pomieszczeń. W podłodze wkomponowano prawie niewidoczny odpływ liniowy.

Otwarta przestrzeń

Łazienka w sypialni — jeśli lubisz otwarte przestrzenie, gdzie strefa relaksu łączy się z miejscem odpoczynku, to zobacz tę minimalistyczną aranżację. To miejsce tylko dla Ciebie. Wszystko, czego potrzeba w łazience na małej powierzchni. Prysznic z odpływem liniowym oraz umywalka.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł zainspiruje Cię i pomoże w stworzeniu łazienki marzeń!