You've successfully subscribed to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Great! Next, complete checkout for full access to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Łazienka w stylu naturalnym — sposób na domowe SPA

Łazienka w stylu naturalnym — sposób na domowe SPA

CED'OR ⭐️

Marzysz o miejscu, w którym możesz się poczuć jak w SPA? Pomoże Ci w tym łazienka z dodatkami roślin i przejrzystym wnętrzem o jasnych kolorach zbliżonych do matki natury. Poniżej znajdziesz kilka porad, które pomogą Ci zaaranżować łazienkę idealną.

Łagodne kształty

Meble i ceramika stanowią istotny element wyposażenia łazienki. W końcu korzystamy z nich codziennie podczas porannej i wieczornej pielęgnacji. Warto postawić na łagodne i opływowe kształty, które są przyjemne dla oka i nadają spokojnego wydźwięku całej aranżacji. To idealny wybór dla osób, które poszukują harmonii i równowagi w swoim domu.

Bambusowe dekoracje

Dodanie bambusowych dekoracji do łazienki nada jej ciepła i sprawi, że stanie się bardziej naturalna. W sklepach znajdziesz wiele akcesoriów łazienkowych wykonanych z bambusa, które są zarówno ładne, jak i praktyczne.

Jasne barwy

Jeśli mowa o stylu naturalnym, ważna będzie tutaj paleta barw. Na pewno warto postawić na jasne, stonowane odcienie. Zaleca się kolory występujące w przyrodzie, czyli biel, beże, błękity i odcienie zieleni.  

Żywe rośliny

Najlepszym dodatkiem do Twojej łazienki, będzie zieleń w najczystszej postaci, mowa tutaj o żywych roślinach. Decydując się na nie, postaw na gatunki, które dobrze znoszą wilgoć i mały dostęp do światła.

Dodatki

Do stylu naturalnego świetnie pasuje armatura w kolorze złota, bieli lub czerni. Jeśli zależy Ci na bardzo minimalistycznym efekcie, to warto zdecydować się na odpływ liniowy pod zabudowę, który idealnie wtopi się w strukturę posadzki.

Eko

Jeśli chcesz, żeby Twoja naturalna łazienka była ekologiczna, to zastosuj kilka prostych trików, które pozwolą Ci zaoszczędzić wodę i prąd.  Wybierz spłuczki z regulacją wody oraz baterie prysznicowe wyposażone w perlator napowietrzający strumień wody. Myśląc o oświetleniu, postaw na oświetlenie ledowe — jest miłe dla środowiska, jak i dla oka.

Mamy nadzieję, że tych kilka porad pozwoli Ci stworzyć idealną łazienkę naturalną, w której poczujesz się jak w SPA.