You've successfully subscribed to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Great! Next, complete checkout for full access to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Jak niskim kosztem urządzić łazienkę?

Jak niskim kosztem urządzić łazienkę?

CED'OR ⭐️

Wiele osób myśląc o remoncie łazienki nastawia się na wielkie koszta - niepotrzebnie. Remont łazienki nie zawsze musi wiązać się z nadwyrężeniem domowego budżetu. Podpowiemy, jak tanim kosztem urządzić przytulną łazienkę.

Źródło: Unsplash.com

Terakota? Tylko tam, gdzie trzeba

Wysokiej klasy terakota nie należy do najtańszych materiałów, coraz modniejsze staje się wykładanie płytkami tylko tych części łazienki, które są najbardziej narażone na zawilgocenie. W ten sposób jesteśmy w stanie zaoszczędzić na materiale oraz na robociźnie.

Pomaluj płytki

To idealne rozwiązanie na diametralną zmianę wyglądu łazienki - bardzo niskim kosztem. Więcej o malowaniu płytek przeczytasz tutaj.

Wybierz prysznic!

Prysznic to praktycznie same plusy - dzięki niej zaoszczędzimy miejsce w łazience oraz wodę. jest to rozwiązanie idealne dla ludzi prowadzących aktywny styl życia. Dodatkowo połączenie prysznica z odpływem liniowym prezentuje się bardzo nowocześnie!

Kompromis - połączenie wanny i prysznica

Jeśli jesteś fanem wanny, jednak czasem brak Ci czasu na długie kąpiele, rozwiązaniem może być parawan wannowy. Nakłada się go na część wanny, dzięki czemu otrzymujemy ochronę przed rozbryzgiem wody.

Źródło: Unsplash.com

Może winyl na podłodze?

Położenie winylu na podłodze może kojarzyć się ze starymi czasami - niepotrzebnie. Rozwiązanie to wraca do łask! Winyl to bardzo trwały materiał, co najważniejsze, jest wodoodporny. Masa wzorów do wyboru przekona nawet najbardziej zagorzałych przeciwników. Wystarczy tylko dokładnie wymierzyć łazienkę i wybrać odpowiedni rozmiar wykładziny.

Na czym nie opłaca się oszczędzać?

Jest jednak lista kilku rzeczy, na których nie powinniśmy oszczędzać - w dłuższej perspektywie to się nie opłaca. Dotyczy się to między innymi stelaża podtynkowego, w przypadku jego awarii będziemy zmuszeni skuwać płytki.

Dobrej jakości armatura łazienkowa to kolejny przykład, na czym nie powinniśmy oszczędzać. Nowoczesne baterie łazienkowe oszczędzają wodę, co przekłada się na długofalowe oszczędności.