You've successfully subscribed to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Great! Next, complete checkout for full access to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
Inteligentna łazienka

Inteligentna łazienka

CED'OR ⭐️

Wykończenie domu to długo wyczekiwany moment dla większości osób, które kupiły, wybudowały lub remontują swoje miejsce. To czas, kiedy nareszcie możemy skupić się na finalnym wyglądzie naszych pomieszczeń.

Na tym etapie warto dać się ponieść wodzy fantazji i przenieść się nieco w przyszłość. Zwłaszcza w przypadku łazienki, która ma posłużyć na prawdopodobnie wiele lat.

W obecnych czasach nowinki technologiczne towarzyszą nam na każdym kroku i ułatwiają naszą codzienność. Czy zastanawiałeś się jakie rozwiązania i gadżety mógłbyś zastosować w swojej łazience, żeby móc określić ją mianem smart?

Przychodzimy do Ciebie z kilkoma propozycjami!

Zdalne sterowanie

Za pomocą sterowania głosowego, bądź też aplikacji możesz sterować wodą, temperaturą, oświetleniem, nagłośnieniem i… zapachem. Brzmi jak z filmu science ficion? Wyobraź sobie, że tylko kilka kliknięć dzieli Cię od przestrzeni niczym w SPA. Przygaszone światło, delikatna muzyka, aromatyczny zapach, odpowiednia temperatura wody… brzmi jak marzenie!

Inteligentne lustro

Lustro, które nie paruje podczas gorących pryszniców to już dla niektórych nie lada gratka! A co dopiero lustro z idealnym oświetleniem do makijażu, prognozą pogody, wbudowanym głośnikiem, a nawet ekranem do oglądania filmów i zdjęć?

Prysznic z wieloma zaletami

Korzystamy z niego codziennie, dlatego warto wybrać najlepsze produkty. Wybierając prysznic, zamiast kąpieli już jesteś bardziej eko, ale czy można jeszcze bardziej ograniczyć zużycie wody i energii? Tak, wybierz baterię z ekoblokadą, ograniczeniem przepływu wody, a także termostatem. Postaw także na funkcjonalny i designerski odpływ CED’OR PRO. Trwała konstrukcja ze stali nierdzewnej, dostępny w wielu kolorach, prawdopodobnie najniższy na rynku z ogromną przepustowością i swobodą przepływu wody, a także z systemem blokady zapachów z kanalizacji.

Czujnik zalania

Warto zadbać o ochronę przed zalaniem. Sensor można postawić w dowolnym miejscu, nie tylko alarmuje, ale także może automatycznie odciąć wodę i uchronić przed dalszymi szkodami.

Gadżety

Niektóre udogodnienia to nawet małe, niepozorne przedmioty, które mogą umilić codzienne czynności. Zastanów się nad: inteligentną wagą łazienkową z analizą składu ciała, automatycznym dozownikiem do mydła, czy uchwytem na szczoteczki do zębów z ładowarką i sterylizatorem UV.

Inteligenta łazienka nie tylko zapewni Ci wygodę, ale również oszczędność, kontrolę i regulację zużycia energii oraz wody.  To 100% komfort i wygoda w użytkowaniu, a także masa bezpiecznych rozwiązań.