Zapisałeś się do subskrypcji Łazienki bez brodzika i nie tylko
Świetnie! Dokończ logowanie aby uzyskać dostęp do: Łazienki bez brodzika i nie tylko
Witamy spowrotem! Pomyślnie się zalogowałeś.
Sukces! Twoje konto jest w pełni aktywowane, masz teraz dostęp do wszystkich treści.
Sukces! Twoje informacje rozliczeniowe zostały zaktualizowane.
Aktualizacja informacji rozliczeniowych nie powiodła się.
3 powody, dla których odpływ liniowy to doskonały wybór do Twojej łazienki

3 powody, dla których odpływ liniowy to doskonały wybór do Twojej łazienki

CED'OR ⭐️

Odpływ liniowy to doskonały dodatek do każdej nowoczesnej łazienki. Nie tylko zapewnia estetyczny wygląd, ale oferuje również praktyczne korzyści, które mogą sprawić, że Twoja łazienka będzie bardziej komfortowa i funkcjonalna. Instalując odpływ liniowy w łazience, możesz cieszyć się wygodą wydajniejszego systemu odpływowego i komfortem większej powierzchni prysznicowej. Ponadto odpływy liniowe są zaprojektowane tak, aby były łatwe w utrzymaniu, co czyni je idealnym wyborem dla zapracowanych osób. Poznaj 3 najważniejsze korzyści płynące z posiadania odpływu liniowego!

Bezpieczeństwo użytkowania

Odpływy liniowe są osadzone w posadzce tak, aby żaden jego element nie wystawał ponad krawędź płytek. Dzięki temu eliminujemy ryzyko potknięcia się lub wywrócenia podczas wychodzenia spod prysznica. Łazienka z odpływem liniowym jest idealnym rozwiązaniem dla osób mających problemy z poruszaniem się, seniorów, małych dzieci czy po prostu ceniących wygodę.

Większa przestrzeń

Zaprojektowanie małej łazienki z odpływem liniowym staje się dużo łatwiejsze. W połączeniu ze składanymi drzwiami prysznicowymi zmieścisz prysznic nawet w mikroskopijnej łazience! Nie musisz montować tradycyjnego brodzika więc Twoja łazienka wizualnie i praktycznie staje się dużo większa. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą, żeby ich łazienka była wygodna w użytkowaniu.

Wygoda użytkowania

Odpływy liniowe są naprawdę wygodne w użytkowaniu. Musisz jednak pamiętać o kilku, istotnych kwestiach wybierając odpowiedni model. Przede wszystkim, postaw na konstrukcję, która nie zapycha się i nie wymaga częstego czyszczenia. Unikaj więc syfonów z kratkami czy koszyczkami, które często się zapychają. Model CED’OR PRO posiada opatentowany syfon AQUALOW, którego konstrukcja sprawia, że wszystkie zanieczyszczenia i osady, pod wpływem ciśnienia wody lądują bezpośrednio w kanalizacji. Dzięki temu nie musisz go często czyścić. Co więcej, zwróć uwagę na jakość materiałów — to istotne, żeby odpływ służył Ci bez szwanku przez wiele lat.

Korzyści płynących z posiadania odpływu liniowego w łazience jest wiele, jednak te 3 są jednymi z najważniejszych.

Jeśli szukasz idealnego odpływu dla siebie to koniecznie poznaj markę CED’OR PRO.