You've successfully subscribed to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Great! Next, complete checkout for full access to Łazienki bez brodzika i nie tylko
Welcome back! You've successfully signed in.
Success! Your account is fully activated, you now have access to all content.
Success! Your billing info is updated.
Billing info update failed.
3 powody, dla których odpływ liniowy to doskonały wybór do Twojej łazienki

3 powody, dla których odpływ liniowy to doskonały wybór do Twojej łazienki

CED'OR ⭐️

Odpływ liniowy to doskonały dodatek do każdej nowoczesnej łazienki. Nie tylko zapewnia estetyczny wygląd, ale oferuje również praktyczne korzyści, które mogą sprawić, że Twoja łazienka będzie bardziej komfortowa i funkcjonalna. Instalując odpływ liniowy w łazience, możesz cieszyć się wygodą wydajniejszego systemu odpływowego i komfortem większej powierzchni prysznicowej. Ponadto odpływy liniowe są zaprojektowane tak, aby były łatwe w utrzymaniu, co czyni je idealnym wyborem dla zapracowanych osób. Poznaj 3 najważniejsze korzyści płynące z posiadania odpływu liniowego!

Bezpieczeństwo użytkowania

Odpływy liniowe są osadzone w posadzce tak, aby żaden jego element nie wystawał ponad krawędź płytek. Dzięki temu eliminujemy ryzyko potknięcia się lub wywrócenia podczas wychodzenia spod prysznica. Łazienka z odpływem liniowym jest idealnym rozwiązaniem dla osób mających problemy z poruszaniem się, seniorów, małych dzieci czy po prostu ceniących wygodę.

Większa przestrzeń

Zaprojektowanie małej łazienki z odpływem liniowym staje się dużo łatwiejsze. W połączeniu ze składanymi drzwiami prysznicowymi zmieścisz prysznic nawet w mikroskopijnej łazience! Nie musisz montować tradycyjnego brodzika więc Twoja łazienka wizualnie i praktycznie staje się dużo większa. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą, żeby ich łazienka była wygodna w użytkowaniu.

Wygoda użytkowania

Odpływy liniowe są naprawdę wygodne w użytkowaniu. Musisz jednak pamiętać o kilku, istotnych kwestiach wybierając odpowiedni model. Przede wszystkim, postaw na konstrukcję, która nie zapycha się i nie wymaga częstego czyszczenia. Unikaj więc syfonów z kratkami czy koszyczkami, które często się zapychają. Model CED’OR PRO posiada opatentowany syfon AQUALOW, którego konstrukcja sprawia, że wszystkie zanieczyszczenia i osady, pod wpływem ciśnienia wody lądują bezpośrednio w kanalizacji. Dzięki temu nie musisz go często czyścić. Co więcej, zwróć uwagę na jakość materiałów — to istotne, żeby odpływ służył Ci bez szwanku przez wiele lat.

Korzyści płynących z posiadania odpływu liniowego w łazience jest wiele, jednak te 3 są jednymi z najważniejszych.

Jeśli szukasz idealnego odpływu dla siebie to koniecznie poznaj markę CED’OR PRO.